Categories
Adventure Games

Polda 6 1.21 APK (Mod Unlimited Money) Download – on android

Polda 6 1.17 APK Mod Unlimited Money Download on android

Latest Version of Download MOD APK Polda 6 (Unlimited Money) Download – on android Adventure Mobile Game Detail.

Application Polda 6
Requirements Android
Folder Adventure
Rating 3.1
Installed 100,000+
Size 87MB
Developer Microsoft
Google PlayStore ID com.zimasoft.polda6cze

Android Mobile Polda 6 is the latest game on this list. We usually wait a bit to see how a game plays out, but this one is so fast downloading Polda 6 best mobile game on android Polda 6 is a full range of tools and libraries to help you develop, optimize, launch, and iterate on high quality Android game.

Polda 6 Screenshot Download

Polda 6 1.17 screenshots 1Polda 6 1.17 screenshots 2

Polda 6 1.17 APK (Mod Unlimited Money) Download – on android MOD APK – on android – Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Jiřího Lábuse, Martina Dejdara, Ivy Pazderkové a Valerie Zawadské.

Kultovní adventurní série Polda je zpět! Ze sídla Americké filmové akademie v Beverly Hills zmizí zapečetěný seznam vítězů jednotlivých Oscarových kategorií. Ceremoniál je ohrožen! Akademie požádá o pomoc národní bezpečnostní radu složenou z nejslavnějších detektivů – Sherlocka Holmese, Colomba a Jessicy Fletcherové. Bohužel většina z členů v nominovaných filmech hraje. Nemohou se podílet na vyšetřování a tak je nutné povolat někoho stříbrným plátnem nepolíbeného. Našeho Pankráce! Pomozte mu rozplést záludný detektivní příběh ze světa hollywoodských celebrit. Vydejte se s ním z Čech na kalifornské pláže, do honosných sídel a samozřejmě také do filmových ateliérů.

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi hry. Budeme rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-špičková grafika a animace
-desítky herních obrazovek, tucty předmětů a známých celebrit
-více než 70 interaktivních postav
-hvězdný dabing
-herní doba 6-8 hodin
-příjemná herní obtížnost
-logické úkoly
-stylový hudební doprovod a kvalitní ozvučení

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefunguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na [email protected] Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.

Whats New

  • ALL previous Bug of Polda 6 Mobile Game Fixed
  • unlimited Coins/Cash
  • Polda 6 newly Levels added
  • Polda 6 Download links working Fast
  • unlimited Unknow item
  • unlimited Hacks
  • Polda 6 Unlimited Money
Rating Votes
3.1 5